Polskie Stowarzyszenie na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania

Do II Konferencji SASO zostały już mniej niż 3 tygodnie. Miejsca na konferencję zostały rozplanowane. Jeżeli chcesz wziąć udział, a dotychczas się nie zgłosiłaś(eś), to napisz koniecznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - wpiszemy Cię na listę rezerwową. Osoby, które zarezerwowały miejsce, ale z jakiegokolwiek powodu nie mogą przyjechać również prosimy o kontakt na ten sam adres - dzięki temu nie będziemy mieli pustych miejsc...

W najbliższych dniach dokonamy drobnej aktualizacji agendy, natomiast na poprzedniej konferencji każdy uczestnik otrzymał wpinkę:
Pin SASO 2014.

Na II Konferencję SASO przygotowaliśmy podobny, ale w innym kolorze - dla każdego z uczestników:
.

 Do zobaczenia 30 czerwca w Poznaniu!

 

Ważne

Chcesz poznać wymagania ogólne dla systemów IT? Zapoznaj się z Systemem Oceny Zgodności Oprogramowania.

Dodatkowo

Chcesz zostać członkiem SASO? Wypełnij deklarację, prześlij ją do nas i zacznij współtworzyć z nami standardy jakości dla oprogramowania. Zapraszamy!!

© 2018 SASO - Polskie Stowarzyszenie na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania w likwidacji, z siedzibą w Poznaniu (61-548), ul. Wierzbięcice 58/37, KRS 0000296582, REGON 300759721, NIP 7781453992.
Korzystając z tej strony akceptujesz Politykę Prywatności SASO.