Polskie Stowarzyszenie na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania

Zapraszamy na II Konferencję Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania pod tytułem Przyszłość informatyzacji podmiotów realizujących zadania publiczne.

Konferencja odbędzie się w Warszawie 20 października 2015.

Konferencja adresowana jest głównie do osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie jednostek realizujących zadania publiczne (urzędów, podmiotów gospodarczych), a jej tematyka obejmuje szereg zagadnień począwszy od zasad związanych z informatyzacją takich podmiotów, przez zagadnienia formalne związane z nadzorem nad poprawnością funkcjonowania jednostek, nadzorem nad obszarem związanym z informatyzacją itd.

Wstępnie zaplanowania wystąpienia prowadzone przez:

  • Prof. Witolda Suryna (Prezesa Zarządu SASO, Sekretarza ISO/IEC JTC1/SC7, profesora ÉTS w Montrealu)
  • Michała Bukowskiego (Przewodniczącego Zespołu ds. rozwoju strategii informatyzacji administracji publicznej)
  • Prof. Witolda Abramowicza (Kierownika Katedry Informatyki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Człowieka Roku Big Data 2014)
  • Dr Agatę Filipowską (Kierownika Projektu "e-UM: elektronizacja usług i wymiany korespondencji w Urzędach Marszałkowskich Województw Wielkopolskiego i Kujawsko-Pomorskiego)
  • Aleksandra Czarnowskiego (Prezesa Zarządu AVET Information and Network Security Sp. z o.o. eksperta ds. bezpieczeństwa danych w jednostkach realizujących zadania publiczne przy Komisji Europejskiej)
  • Dorotę Szczęsnowicz-Kocięcką (radcę prawnego w Kancelarii Gessel), Marzenę Kwaczyńską - (radcę prawnego w Kancelarii Gessel)
  • Dr Bogdana Fischera (partnera / radcę prawnego w Kancelarii Chałas i Wspólnicy)
  • Marcina Gomołę (dyrektora działu compliance T-Mobile)

Pełne informacje o konferencji można znaleźć w załączonej ulotce.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Prosimy o zgłaszanie udziału na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy podmiotu jaki się reprezentuje oraz danych kontaktowych).

Serdecznie zapraszamy!

Zarząd SASO

 

Ważne

Chcesz poznać wymagania ogólne dla systemów IT? Zapoznaj się z Systemem Oceny Zgodności Oprogramowania.

Dodatkowo

Chcesz zostać członkiem SASO? Wypełnij deklarację, prześlij ją do nas i zacznij współtworzyć z nami standardy jakości dla oprogramowania. Zapraszamy!!

© 2018 SASO - Polskie Stowarzyszenie na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania w likwidacji, z siedzibą w Poznaniu (61-548), ul. Wierzbięcice 58/37, KRS 0000296582, REGON 300759721, NIP 7781453992.
Korzystając z tej strony akceptujesz Politykę Prywatności SASO.